Strona wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu. Więcej w Polityce Prywatności

logo jard.pl logo jard.pl

Przygotowalismy  wystrój restauracji przypominający muzeum lasu ze wszystkimi atrybutami natury. W takiej atmosferze każdy posiłek przygotowany  przez nas to balsam dla żołądka i duszy.

Dbamy o to, aby mieli Państwo bogaty wybór potraw i dodatków przygotowanych według tradycyjnych receptur. W przygotowaniu naszych dań używamy produków z  terenów Zielonych Płuc Polski.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z bogata ofertą smaków i atrakcji.
Zajazd Leśny zaprasza podróżnych do wypoczynku w otoczeniu lasu, świeżego powietrza i śpiewu ptaków. Nasz obiekt znajduje się na trasie do Sokółki, gdzie w ostatnim czasie podąża wielu pielgrzymów. Zapraszamy grupy zorganizowane oraz wszystkich tych, którzy chcieliby wypocząć, wyciszyć się i miło spędzić czas. Zarówno noclegi, jak i wyżywienie oferujemy w bardzo przystępnych cenach.
Życzymy udanego pobytu w Zajeździe Leśnym.

Zajazd położony jest w Czarnej Białostockiej w sercu Parku Krajobrazowego Puszczy Knyszyńskiej, 20 km od centrum miasta Białystok przy drodze Warszawa-Białystok-Sokółka do przejścia granicznego z Białorusią w Kuźnicy Białostockiej. 25 km od wsi Bohoniki w której znajduje się czynny 250 letni meczet, 25 km od miasta trzech kultur liczącego 500 lat Supraśla.


Polityce Prywatności


Wykorzystywanie materiałów i treści publikowanych na witrynie www.jard.pl bez zgody właściciela jest zabronione.
Copyright © 2009 P.W. Jard. Pomysł i wykonanie Łukasz Wasilewski
All rights reserved.